פתרונות לאירועים והפקות

אם אתם צריכים במה לאירוע אתם צריכים גם התאמה לאירוע הספציפי שלכם, לפי אופי האירוע ואופי המשתתפים. גם בגדרות שאינם משמשים למחסומים אתם צריכים התאמה לאירוע, הן בגובה והן במיקום הגדרות. ניתן למצוא אצלנו גדרות עד 2 מטר גובה. גם במות פודיום ניתן למצוא אצלנו. לאירועים מרגשים, לכנסים עסקיים או לכל מטרה אחרת. הבמות, הגדרות והמחסומים עושות את הסדר באירוע.

מחסומים (גובה 1.1 מטר)

אם אתם מתכננים או מארגנים אירוע, יש דברים שאם תיקחו אותם מראש בחשבון אתם תהיו מאורגנים והסיכוי שהאירוע יצליח הוא גבוה מאוד. כך למשל אם תדעו מראש את מידות המחסומים (גובה 1.1 מטר), את המיקום שלהם ואת העומס המרבי שהם אמורים לשאת, זה מה שיעשה בסוף את האירוע. לטוב או לרע. המחסומים באירוע חשובים לפחות כמו הבמה וכל מה שמסביב. כשמדברים על המחסומים (גובה 1.1 מטר) הגובה שלהם הוא אחיד, ואילו הרוחב ניתן להתאמה. הבמה, המחסומים והגדרות הם התשתית של האירוע וכמו בכל דבר, תשתית חזקה חשובה לאין ערוך לכל מה שנבנה עליה. קיימים כמה סוגי מחסומים: מחסומי לחץ, מחסומי ברזל, מחסומי פלסטיק, גדרות הפרדה ועוד. לחברתנו יש אישורים הנדרשים להשכרת כל סוגי הגדרות. אנו עומדים גם בכל תקני הבטיחות, הן בציוד והן מבחינת התכנון. מחסומים (גובה 1.1 מטר) מתאימים לכל אירוע גדול כקטן וזוהי ההתמחות שלנו, לעשות לכם אירוע.

גדרות (לפי דרישה עד 2 מטר גובה)

לפני אירוע אתם ודאי עמוסים בעבודה. הן מבחינת התכנון והן מבחינת הלוגיסטיקה וההכנה הפיזית של המקום. אצלנו ניתן להשיג גדרות (לפי דרישה עד 2 מטר גובה) ואנו גם נייעץ לכם לגבי סוג הגדרות, לפי אופי וגודל הכנס או האירוע שאתם מארגנים. בחירה נכונה ומיקום נכון של הגדרות הם אשר יקבעו בסופו של דבר אם האירוע הצליח או לא. טעות קטנה בתכנון הגדרות או גדרות לא מתאימות לאירוע יגרמו בקלות לאירוע לצאת משליטה. כשמזמינים גדרות (לפי דרישה עד 2 מטר גובה) צריך לדעת לתכנן את הגובה המדויק שיתאים לאירוע. מה גם שיש אירועים שבהם חייבים על פי חוק להניח גדרות. באירועים אלה צריכים גם לתכנן את הגובה של הגדרות לפי התקן. כשאתם שוכרים אצלנו גדרות (לפי דרישה עד 2 מטר גובה) אתם יכולים להיות רגועים ולדעת שאתם מכוסים לפי החוק ותקנות הבטיחות למיניהם. כי יש לנו גם את הידע המקצועי הנדרש.

היתרונות שלנו

room_serviceCreated with Sketch.

שירות

אצלנו השירות הוא מעל הכל, נדאג לתת לכם מענה ומעטפת שלמה לכל האירוע שלכם גם בחורף וגם בקיץ על הצד הטוב ביותר

local_offerCreated with Sketch.

מחירים

תנסו אותנו, המחירים שלנו הוגנים ושווים לכל כיס, הצוות שלנו דואג להקמת האוהלים בצורה טובה ובטיחותית וכמובן דואגים לפרק הכול בסיום.

זמנים

אצלינו זמנים זה דבר קדוש, כי האירוע שלכם לא יכול לחכות. מתאמים הכל מראש ואנחנו דואגים לתת לכם את מעטפת הפתרונות המלאה לאירוע שלכם

casinoCreated with Sketch.

מגוון

ל-א.א אוהלים מגוון פתרונות לכל סוג אירוע, בכל עונות השנה, לכל מטרה וכל סוג אירוע. חימום אוהלים,קירור אוהלים, אוהלי אבלים עם כל הפתרונות הנלווים

במות פודיום

בין כל הציוד הנדרש עבור אירועים, אנו משכירים גם במות פודיום. במות פודיום משמשות למטרות שונות באירועים, אם זה לשם הגבהה של רחבת הנגנים, או בשביל ליצור בעזרתם מעברים מופרדים לאח"מים וכדומה. גם תצוגות אופנה למשל עורכים על במות פודיום. מה שמאפיין את במות הפודיום הוא שהן אינן מיועדות לשאת משקל רב ולכן הם פחות יתאימו לאירועים בהם יש עומס רב על הבמה. באירועים שבהם מתוכננים ריקודים או אנשים רבים על הבמה, תידרש במה מסוג אחר. וכאן נושא הבטיחות הוא סופר חשוב. במה שאיננה מתוכננת כראוי ואיננה מבוססת על ניסיון ופרקטיקה עלולה לקרוס חלילה. במות הפודיום של היום חזקות יותר מבמות הפודיום של פעם אולם הם עדיין שונים לגמרי מבמות לייר. כשצריכים להעמיס על הבמה עומס גבוה משתמשים בבמות לייר ולא בבמות פודיום. השכרת והקמת במות פודיום דורשות ידע מקצועי ובבמה גבוהה מ-60 ס"מ היא דורשת גם אישור מהנדס בטיחות.
במות הן מוצר הכרחי עבור אירוע רב משתתפים. בין אם מדובר בכנס, הופעה או תערוכה. אנו מתמחים בהשכרת במות לכל אירוע. אם מדובר באירוע תחת כיפת השמים, אתם תזדקקו גם להצללות מקצועיות. וחשוב שיהיו פרקטיות ודקורטיביות, כי לכל אירוע יש את המאפיינים שלו. יש אירועים שמה שיתאים להם ו'יעשה את האירוע' זה פינות זולה וגם אותם אתם יכולים לשכור אצלנו.

במות

כשמדברים על במות לאירוע, חשוב לדעת שקיימים כמה סוגי במות. יש במות פודיום לדוגמה, או למשל במות לייר. במות לייר מתאימות כאשר על הבמה יש צורך להעמיס עומס רב יותר מהרגיל או כאשר יש צורך להעמיד או להושיב אנשים רבים על הבמה. במות לייר מורכבות ממתכות חזקות אשר תומכות אותן ומהווים תשתית קונסטרוקיטיבית המותאמת לכל אירוע ואירוע באופן ספציפי, לפי דרישות הבטיחות. במות בכלל הן מצרך הכרחי באירועי טבע ובמופעים מוזיקליים בכלל. במות יכולות לשמש להגבהת הנגנים, לרחבת הריקודים או להפעלת הבר. השכרת במות אצלנו באה ביחד עם ייעוץ אישי מקצועי וכן עם אפשרות של ליווי בטיחותי עם מהנדס בטיחות לאורך כל התכנון של האירוע עד ההקמה והביצוע בפועל. כשמדברים על ייעוץ מקצועי צריך לדעת איזה במה מתאימה לכל אירוע. במות שמתאימות לעריכת חופה לא בהכרח תתאים לאירוע שיווקי או לתערוכה וכדו'. אנו בא.א אוהלים יודעים להתאים את הבמה לאירוע.

הצללות

אנו בא.א. אוהלים משכירים את כל הציוד הנדרש לאירוע מכל סוג ולכל מטרה, כולל השכרת הצללות בטיחותיות ודקורטיביות לאירוע שלכם. אנו משכירים הן הצללות סטנדרטיות והן הצללות שונות ליצירת אווירה מסוימת. וקחו בחשבון שהצללה זה לא רק הצללה, כשמדברים על הצללה צריך גם להוסיף אוורור, מיזוג אוויר ועוד. ולכן עדיך להזמין הצללות אצל חברה העוסקת בכל הציוד הנלווה להצללות. חברתנו משכירה גם את ציוד ההצללה וגם את כל הציוד הנלווה, ובכלל כל ציוד הנדרש לאירוע גדול כקטן, כולל ייעוץ וליווי מקצועי. ובכדי שההצללה תהייה מקצועית ומועילה צריך להתאים אותה לתנאי השטח וכן לתנאי מזג אוויר ולעונה. כך צריך להיות בתכנון וכך צריך גם להיות בשטח, ולכן נדרשת גם גמישות ולפעמים אלתור פתרונות בכדי שהאירוע יהיה כמתוכנן. ההצללה נעשית בחומרים שונים בהתאם לאירוע שלכם, אם זה באמצעות אוהלים קונסטרוקטיביים או באמצעות אוהל העשוי מחומר PVC, הצללות עם איטום או בלי וכו'.

פינות זולה

פינות זולה לאירועים זה נשמע כמו איזה אירוע בכפר דרוזי… אבל לא, זה טרנד שתופס יותר ויותר תאוצה גם אצלנו, הישראלים. ולא רק פינות זולה מככבות לאחרונה באירועים, כל סוגי ריהוט הגן מגויסים היום לאירועים שונים ולמטרות מגוונות. יש בכך שבירת שגרה ואווירה שונה לחלוטין מכנס רשמי עם חוקים אירופאיים שהיינו רגילים אליו תמיד. פינת זולה לאירוע יכולה להתאים בעיקר בימים בהם מזג האוויר מחייך אלינו… אבל לא רק, גם בימים קרירים או חמים יותר ניתן להקים אוהלי הצללה וליהנות מאירוע קליל וזורם עם פינות זולה. עם מעט יצירתיות אתם יכולים גם להרים אירוע רציני בחצר הבית ולשכור רק את הריהוט, הכיסאות, פופים ופינות הזולה. במקרים אלו אתם צריכים מספיק כיסאות ושולחנות שיספיקו למספר המוזמנים והחוגגים באירוע. אלא אם כן מדובר במסיבת ריקודים, אז תצטרכו לפזר פחות פינות זולה… אנו בא.א אוהלים נעזור לכם לתכנן את האירוע שלכם שיהיה מושלם.
התחלת שיחה
זקוקים לעזרה?
שלום! איך אנחנו יכולים לעזור?
דילוג לתוכן