אוהלים ממוזגים

אוהלים ממוזגים

כל אוהל שעשוי מחומר איכותי יש לו בידוד מינימלי מפני קור וחום, אולם בימי הקיץ החמים זה לא מספיק. אצלנו ניתן לשכור מיזוג אוהלים. התקנה של מיזוג באוהל הוא אפשרי והוא מהווה פתרון מוצלח לא רק לימי חמסין, אלא גם בחורף כשנדרש חימום אוהלים. אצלנו ניתן להשיג אוהלים לצורך השכרה או קנייה כולל מיזוג וקירור אוהלים בכדי לבודד את האוהל.

חברתינו מתמחה בהקמת אוהלים ממוזגים גם לחורף וגם לקיץ בצורה הטובה ביותר , בלי לחשוש מהגשם ומכל פגעי מזג האוויר. האוהלים שלנו הם מבודדים תרמית ברמה מסוימת. אולם לפעמים חייבים להוסיף לכך מיזוג אוהלים. כי בימי השיא של החמסינים או בימי השיא של סערות החורף לא ניתן להסתפק במעט הבידוד שמספק האוהל לשוהים בו. למען האמת, מיזוג אוהלים יכול לספק פתרון הן לחימום האוהל והן לקירור האוהל, אלא שלפעמים משתמשים בפתרונות חימום אחרים כמו פטריות חימום בחורף או מצננים בקיץ. ולפעמים מוסיפים את הפתרונות האלו על מיזוג אוויר קיים. הכול לפי תנאי השטח ולפי כמות האנשים השוהים באוהל והאנרגיה שהם מוציאים. השכרה של מיזוג אוויר לאוהלים הוא לא סיפור יקר והוא כפונקציה ישירה של גודל האוהל הקיים והזמן שהמיזוג יהיה בשימוש. אתם מוזמנים להתייעץ עמנו בנוגע למיזוג אוהלים ובנוגע לאוהלים בכלל, יש לנו ניסיון רב בתחום זה.

כל סוגי האוהלים פתרון לכל אירוע

א.א. אוהלים מספקים לכם הרבה יותר מאוהל! אצלנו ניתן להשכיר את כל הציוד הדרוש לארגון אירוע מושלם. אוהלי הצללה, אוהלי אבלים, אוהלים ממוזגים, אוהלים לשמחות בגדלים שונים,ריהוט לאירועים. מעטפת שלמה של פתרונות לכל אירוע ולכל מטרה. יש לנו פתרונות יצירתיים לכל צורך שרק תחשבו עליו

אוהלים לאירועים

אוהלים לכל סוגי האירועים, חתונות,בת/הר מצווה. לכל תקופה וכל עונה בשנה עם פתרונות נלווים

אוהלים ממוזגים

אוהלים ממוזגים לכל אירוע ולכל מטרה, אירועים בחורף עם פתרונות חימום ואירועים בקיץ עם פתרונות קירור

אוהלי אבלים

אוהלים ייעודים עבור אבלים וישיבת שבעה עם כל הציוד הנלווה הנדרש לקיום מצוות השבעה על המנוח/ה

קטלוג המוצרים הנלווים שלנו

התחלת שיחה
זקוקים לעזרה?
שלום! איך אנחנו יכולים לעזור?
דילוג לתוכן